Каталог товарів
Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

Про нас

Ексклюзивні оригінальні речі завжди в ціні!

 

ТОВ «Техносервіс» пропонує широкий спектр послуг із виготовлення маркувально-інформаційної продукції для різних галузей промисловості, а також рекламної та сувенірної продукції:

- металеві таблички - ритуальні таблички на пам'ятники, металеві таблички, таблички на двері (Київ), попереджувальні таблички.
- металеві бейджи - виготовлення бейджів;
-
виготовлення жетонів;
- металеві візитки;
- дипломи на металі;
- виготовлення вивісок (Київ).

У виробництві компанія використовує унікальну швейцарську технологію друку на металі. Технологія Gedacolor ® - швейцарська технологія металографіки, призначена для нанесення зносостійкого зображення в структуру анодованого алюмінію.

Металлографіка Gedacolor ® (Гедаколор) - це спосіб нанесення надстійкого повнокольорового зображення на анодовані алюмінієві пластини. Дана технологія дає можливість нанести на анодований алюміній кольорові і чорно-білі зображення високої якості, що володіють, до того ж, винятковою стійкістю до механічних впливів і агресивних середовищ.

При цьому продукція - металеві бейджи, ритуальні таблички, металеві візитки, дипломи на металі, адресні таблички - володіє високою стійкістю до метеорологічних впливів, до розчинників і агресивних хімічних реагентів, до подряпин, до вандалізму-графіті, до високих температур.

Де використовують друк на металі?

В першу чергу, якісна, а головне - швидка технологія нанесення зображення на метал цікавить промисловість. Для підприємств різноманітної спрямованості друк на металі повинен бути не тільки оперативним, щоб повністю задовольняти потреби виробництва, а й володіти підвищеною зносостійкістю, мати якісне зображення з високою точністю до 10000 dpi.

Металеві таблички, металеві візитки, фото на металі, дипломи на металі, металеві бейджи, шильди, мнемосхеми - далеко не повний перелік того, що дає виробництву друк на металі за технологією Gedacolor.

Реквізити, розміщені на табличці - логотип, телефон, адреса сайту, е-мейл - додатково рекламують продукцію підприємства. Друк на металі дозволяє отримувати картинки, шрифти, словом будь-яке зображення, як великих розмірів, так і в мікро-виконанні без втрати якості. Застосування мікрошрифта дозволяє захистити продукцію від підробок.

Друк на металі незамінний при виготовленні всіляких грамот, пам'ятних і вітальних дипломів. Широка кольорова гамма і різні фактури металу дозволяють одержувати зображення потрібної якості. Такий диплом на металі або металева грамота будуть довгий час радувати власника.

Компанія Техносервіс надає послуги з нанесення алмазного і лазерного гравірування на метал.

За допомогою алмазного гравіювання можна створювати візерунки на будь-яких типах поверхонь - тиражем від одного екземпляра. Лазерне гравірування по металу забезпечує передачу найскладних малюнків, які включають тонкі елементи і прямі кути, а в результаті обробки фрезою з алмазним напиленням гравірування набуває природності і виграє на світлі.

Також фахівці компанії Техносервіс використовують метод ударно-точкового гравіювання при виготовленні промислових шильд і металічних табличок.

Друк на металі також широко використовується в рекламно-сувенірній продукції. Якісно виконані металеві візитки значно виграють у своїх «паперових» побратимів по експлуатаційних характеристиках і носять іміджевий характер. Оригінальні VIP візитки на анодованому алюмінію відразу ставлять їх власника в розряд заможних людей.

Металографіка може застосовуватися різноманітними способами, у різних галузях - від рекламної до виробничої. Диплом на металі, інформаційні металеві таблички, металеві бейджи, шильди, металеві візитки та інша маркувально-інформаційна продукція - за технологією Gedacolor можливе втілення будь-якої ідеї на металі.

Ще одним напрямком діяльності компанії Техносервіс є реалізація устаткування для фотомеханічного друку за технологією GEDACOLOR і цифрового друку на твердих поверхнях, а також витратних матеріалів для банківського обладнання (пломби, пломбіратори тощо), детекторів валют СПЕКТР, DORS, купюрорахувальних і монеторахувальних машин, пакувальників банкнот, ламп для поліграфії і спеціального призначення.

Якщо ви хочете отримати щось особливе - просто зв'яжіться з нами, і ми придумаємо, як це виконати.

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create