Каталог товарів
Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

Красива адресна табличка на будинок - ціна вишуканого стилю

Красива адресна табличка на будинок - ціна вишуканого стилю

Стандартні таблички на будинках вже повільно йдуть в минуле. Раніше вони були скоріше необхідністю, ніж чимось іншим. Але сьогодні це, в першу чергу, прикраса будинку. На ринку існує безліч різних варіацій сучасних табличок, за допомогою яких ваш будинок буде значно відрізнятися від сусідніх і привертати погляди перехожих. У деяких містах будинки розташовані досить тісно і тільки металеві фасадні таблички допомагають знайти потрібний будинок або вулицю.

Таблички також широко застосовуються в позначенні таких важливих соціальних об'єктів, як різні державні інститути (адміністрацій, рад, управлінь), до яких досить часто доводиться звертатися громадянам. Адже без адресної таблички необхідне приміщення або будівлю буває важко знайти.

Таблички шкіл та садочків також повинні привертати увагу, адже в більшості випадків, діти орієнтуються саме на них. Так що вони повинні бути великими і чіткими, щоб малюк добре орієнтувався на вулиці.

Взагалі друк на металі широко використовується в виготовленні табличок, без яких сьогодні важко уявити велике місто з його маленькими і великими вулицями і вуличками.

Якщо ж ви приватний підприємець - також варто купити яскраві адресні таблички для того, щоб потенційні клієнти могли легко вас знайти. Адже це вже не просто інформаційний покажчик, а своєрідна реклама вашого бізнесу, що допоможе збільшити клієнтську базу і дохід.

Переваги цих табличок в тому, що це високоміцні вироби з відмінною стійкістю до корозії, вицвітання. Тому в підсумку виходить досить вигідна ціна. Інформаційні покажчики, по-перше, - виглядають сучасно, на рівні з європейськими. По-друге, можна самому розробити дизайн таблички, додати орнамент або внести свої корективи і висловити побажання щодо її оформлення. І, по-третє, це те, що відбувається виготовлення табличок на металі, ціни - досить доступні для широкого кола населення.

Отже, як виготовляється табличка. Для того, щоб зробити красиву і дизайнерську табличку використовують швейцарський анодований алюміній, який славиться своєю якістю. Адже він досить стійкий до механічних пошкоджень, впливу хімічних реакцій, не вигоряє від прямих сонячних променів. Також вагомою перевагою цих табличок є те, що вони стійкі до таких несприятливих погодних умов як сніг, вітер і дощ.

Прикріплюється табличка на будинок до фасаду або до воріт. Можна використовувати самоклеючу стрічку, так і просто прикрутити механічним способом. За вашим бажанням можна нанести будь-які орнаменти або малюнки. Для власників бізнесу на табличку наносять логотипи або інші символи. А любителям мінімалізму - буде досить просто нанести інформаційні повідомлення типу назви вулиці, номера будинку або організації. Також ви можете паралельно замовити шильди металеві, купити візитки, жетони та інші вироби з металу - за вигідною ціною.

Компанія «Техносервіс» пропонує купити якісні і надійні адресні таблички, які будуть справжньою прикрасою Вашого будинку на довгі роки. Замовити їх можна на нашому сайті або звернувшись за контактними телефонами.

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create