Каталог товарів
Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

Металеві шильди: що це таке і для чого вони потрібні?

Металеві шильди: що це таке і для чого вони потрібні?

Сьогодні хочемо розповісти Вам про металеві шильди. Термін цей знайомий далеко не всім українцям, проте з ним добре обізнані інженери, конструктори та люди, які більшою чи меншою мірою пов'язані із промисловим виробництвом.

Металеві шильди – це так звані етикетки, необхідність яких у промисловості дуже велика. Під час виготовлення шильдів відбувається нанесення зображень і написів з використанням сучасного обладнання. Цей процес відбувається за спеціальною технологією, яка гарантує короткі терміни виготовлення, чіткість зображення та високу зносостійкість шильдів.

Шильди несуть у собі різну інформацію. Це можуть бути технічні характеристики промислового товару або ж інформація про виробника. Існують ще й технічні шильди, вони маркуються інвентарними номерами. В такому разі ці металеві таблички можуть застосовуватися як марковані бірки для обліку на складах.

Металеві таблички можуть бути призначені для маркування кабінетів, приміщень, кімнат і номерів або ж використовуватися як бейджики для працівників. В такому разі таблички містять таку інформацію, як назва фірми, логотип, адреса і телефон.

Сфера використання металевих табличок дуже широка, адже використовуються вони чи не у всіх галузях. Якщо навести приклад із промисловості, то їх застосовують для маркування двигунів, верстатів, холодильників та іншої промислової і побутової техніки. Такі таблички дуже доцільно використовувати в разі тривалих термінів експлуатації такого обладнання. Адже ми знаємо, що за умови тривалих термінів експлуатації, підвищеної вологості, коливань температури інформація на паперових носіях довго не збережеться. А ось металеві таблички стійкі практично до всіх зовнішніх несприятливих факторів і можуть зберігати нанесену на них інформацію тривалий час.

Крім промисловості, шильди активно використовуються в сувенірній індустрії. Їх прикріплюють на шкатулки, сімейні або весільні альбоми, а також на спортивні кубки, статуетки, музейні експонати тощо. У будь-якому разі шильди виконують функцію надійних, довговічних і водночас стильних та красивих пластинок з інформацією.

Що стосується форми, розміру та металу, з якого виготовляється табличка, то вони можуть бути абсолютно різними. Але обов'язково матеріал повинен бути надійним, стійким до корозій та механічних пошкоджень.

Виготовлення металевих шильдів здійснює компанія «Техносервіс». Унікальна технологія – металографіка Gedacolor®, яку використовує компанія, відкриває широкі можливості в плані кольору та шрифту. Адже мало якій технології під силу якісно відтворити мікрошрифт та ще й у кольорі! Зателефонуйте нам, щоб замовити цю послугу!

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create