Каталог товарів
Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

Металеві візитки чи картонні: які вибрати?

Металеві візитки чи картонні: які вибрати?

Сьогодні візитками уже нікого не здивуєш. Кожна ділова людина, заклад чи підприємство забезпечує себе візитками, які дозволяють легко надати інформацію про себе, привернути увагу клієнта до закладу, зробити невеличку рекламу підприємства. Основна функція візитки – інформаційна, тобто на ній зазвичай розміщуються контактні дані. Проте це не просто картка з контактами. Її можна назвати обличчям компанії, візитка вказує на статусність особи та конкурентоспроможність підприємства. Зазвичай візитки виготовляються із картону чи пластику, який своєю чергою може бути прозорим або звичайним. Такими візитками обмінюються найчастіше.

Якщо ж Ви хочете справити хороше враження, підкреслити свій статус та становище в суспільстві, рекомендуємо вибрати інший та оригінальніший варіант візитки – це металеві візитки, які є порівняно новою продукцією. Вони обов'язково привернуть увагу та цікавість до Вашої персони та установи чи підприємства, яке Ви представляєте.

Порівняймо переваги картонної та метелевої візитки. Оцінюємо за такими критеріями:

• якість. Картонні візитки легко піддаються деформації, тоді як металеві міцно утримують свою форму;

• стійкість до зовнішніх чинників. Картонні візитки потерпають від води, сонця, тертя. Металевим візиткам такі явища не страшні;

• довговічність. Картонні візитки зовсім не довговічні, адже під впливом багатьох чинників легко переходять в розряд непотребу. Металеві ж візитки довговічні;

• статусність. Картонна візитка нічого не говорить про її власника, вона просто є засобом передачі контактної інформації. Металева візитка – це не просто річ інформативного характеру, вона вже переходить у розряд статусних речей;

• ціна. Оскільки метал дорожчий за картон, а робота з ним значно складніша та більш копітка, то і металева візитка буде дорожчою за просту картонну. Але чи може переважити цей пункт усі вищезгадані? Висновки робіть самостійно!

Якщо Ви переконані, що металева візитка Вам необхідна, то замовити її виготовлення можна у нас. Компанія «Техносервіс» здійснює виготовлення візиток за швейцарською технологією Gedacolor®. Для виготовлення візиток використовується анодований алюміній, який забезпечує такі якості, як зносостійкість, довговічність і презентабельний зовнішній вигляд. Зробити замовлення послуги можна в режимі онлайн або ж за контактним телефоном. 

З приводу усіх питань просимо звертатися до менеджерів компанії! Вони володіють усією інформацією та охоче поділяться нею із Вами! Чекаємо на Ваше звернення!

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create