Каталог товарів
Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

Металеві бейджики для співробітників - довіра ваших клієнтів!   

Металеві бейджики для співробітників - довіра ваших клієнтів!   

Відвідуючи будь-який заклад обслуговування, перше, що кидається в очі - персонал, який нас зустрічає. Аби його  ідентифікувати, на допомогу приходить бейджик. Зазвичай ми звикли бачити нічим непримітні пластикові бейджики. Але останнім часом в тренді виготовлення рекламної продукції на металі, це стосується і бейджів. Даний аксесуар є уособленням стилю і гармонії в образі, що формує певний імідж не лише працівника, а й самого закладу чи фірми. Саме бейджики для співробітників - тема для обговорення  сьогоднішньої статті.

Ні для кого не секрет, що робота будь-якої установи: чи то готель, чи банк, чи ресторан, чи приватна лікарня - вимагає певних довірчих відносин. Психологи вважають, що такі відносини найпростіше встановлюються, якщо клієнт знає інформацію про працівника, з яким має справу, зокрема його імя. Це пояснюється певним асоціативним зв'язком : адже знаючи ім'я людини, ми підсвідомо вважаємо її своюєю знайомою, а значить відповідно довіряємо їй. Саме тому, в якості інформаційної візитки про співробітника застосовують бейджики.


Найбільш солідно виглядають металеві бейджики. Це слугує своєрідним знаком вишуканості закладу та його багатства. Якщо ви задумуєтесь над замовленням металевих бейджиків, то вам варто продумати його дизайн до найменших дрібниць : спосіб кріплення (шпилька, магніт), форма, гравіювання, шрифт, колір та інші деталі.

Що стосується нанесення інформації на бейджик, то тут існують два основних способи. Перший варіант - нанесення малюнка, другий -  напис безпосередньо на металеву основу бейджика. Тут все залежить від ваших власних вподобань та загального дизайну вашої фірми.

Тепер поговоримо про спосіб кріплення бейджика. Звичайно ж ми рекомендуємо обирати магнітний спосіб. Адже звичайне кріплення за допомогою шпильки є не практичним, не зручним та навіть не зовсім безпечним. А от магнітний, навпаки - досить практичне і зручне рішення, вам не доведеться кожного разу відстібувати його від одягу, до того ж такий бейдж має презентабельніший вигляд. 

Саме ці нюанси є одними із найважливіших, якщо ви дійсно хочете створити "правильне" враження про ваш заклад та його співробітників. Якщо ви задумались над виготовленням бейджів, то у нагоді вам стане компанія "Техносервіс". Для виготовлення даних виробів ми використовуємо швейцарський анодований алюміній. При необхідності він може бути пофарбований у 28+ доступних кольори на широкій палітрі фактур металу.

Зацікавила наша пропозиція? Тоді не пропустіть таку можливість, а здійсніть замовлення просто зараз! Усі деталі дізнаєтесь за контактним номером, вказаним на сайті. Дякуємо за довіру!

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create