Каталог товарів
Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

Особливості лазерного та алмазного гравіювання на металі

Особливості лазерного та алмазного гравіювання на металі

У першу чергу, якісна, а головне - швидка технологія нанесення зображення на метал цікавить промисловість. Для підприємств різноманітної спрямованості друк на металі повинен бути не тільки оперативним, щоб повністю задовольняти потреби виробництва, а й володіти підвищеною зносостійкістю, мати якісне зображення з високою точністю до 10000 dpi. Наша компанія пропонує замовити металева табличка з гравіюванням, виконаним з застосуванням алмазного або лазерного гравіювання.

Алмазне (або механічне) гравірування виконується на верстаті з числовим програмним управлінням (ЧПУ) за допомогою різця з алмазним наконечником. Алмаз має значно більшу твердість, ніж метал, тому він залишає сліди (подряпини) на поверхні металу при їх зіткненні. І чим м'якше метал, тим глибше виходить подряпина на металі.  Алмазне гравірування виконується на металевих виробах невеликого розміру.

Саме алмазне гравірування виглядає як подряпина на металі, тобто воно безбарвне. Чим більше ліній на одній площі, тим яскравіше виглядає гравірування, тому на металі рекомендуємо вибирати більш жирні шрифти і намагатися не використовувати витіюваті шрифти з тонкими лініями, особливо якщо площа нанесення обчислюється в міліметрах. На глянцевому або полірованому металі гравірування виглядає більш контрастно, на неполірованому або матованому металі - завуальовано. На пофарбованих поверхнях алмазне гравірування використовується тільки за умови, що покриття вкрай тонке. Якщо шар фарби на виробі більше норми, для гравіювання застосовується вже лазерний гравер.

Особливість лазерного гравіювання в тому, що лазерне випромінювання або видаляє поверхневі шари, або сприяє зміни їх кольору або структури.

Лазерний промінь сприяє випаровуванню з поверхні виробу дуже тонкого шару матеріалу, що в свою чергу утворює особливий рельєф на його поверхні. Лазерна порізка та гравірування, як правило, мають високу роздільну здатність, якість і виключно стійкі зображення, чого не можуть забезпечити інші способи друку. Завдяки такій високій точності лазерного гравіювання, виходять досить складні зображення.

Лазерне гравірування виділяється наступними перевагами:

  • безконтактність
  • максимально висока швидкість і досить висока роздільна здатність
  • максимальна повторюваність складних виробів
  • довговічність і стійкість зображень
  • відсутність додаткових видів обробки
  • привабливий зовнішній вигляд

Гравірування на металі дозволяє надати виробу індивідуальний вид і унікальність. Металографіка може застосовуватися різноманітними способами, у різних галузях - від рекламної до виробничої. Компанія "Техносервіс" пропонує якісне виконання гравіювання за сучасними швейціарськими технологіями.

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create