Каталог товарів
Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

Як і для чого використовують бейджі?

Як і для чого використовують бейджі?

Бейдж вже давно міцно увійшов до ділового ужитку. Бейджі набули широкого поширення і носіння їх є правилом хорошого тону. Призначення бейджа полягає в тому, що він, насамперед, допомагає ідентифікувати співробітників фірми. Вони присутні на всіх виставках з'їздах і спортивних змаганнях. Бейдж допомагає організувати систему доступу, є іміджевим елементом компанії, він необхідний для швидкого пізнавання, знайомства, виявлення статусу і посади особи, яка його носить. Бейдж може містити не лише контактну інформацію про людину, але і візуально зараховувати його до певної групи. 

Якщо Ви шукаєте де металеві бейджи купити недорого, рекомендуємо звернутися до спеціалістів нашої компанії. Ми пропонуємо виготовлення маркувально-інформаційної продукції для різних галузей промисловості, а також рекламної та сувенірної продукції. У виробництві ТОВ «Техносервіс» використовує унікальну швейцарську технологію друку на металі.

Від правильного вибору бейджика залежить коректна подача інформації, презентабельний зовнішній вигляд і відповідність стилю компанії. Тому в оформленні застосовується не тільки стилістика, а й символіка організації. Сама форма виробу розробляється з урахуванням майбутнього призначення. Наприклад, застосовується колірна диференціація по кваліфікації, рангу (білий фон - у лікаря, зелений - у медсестри).

При організації семінару, ділової конференції, де передбачається присутність великої кількості людей, під час реєстрації буде доречно видати бейдж з інформацією про його власника для швидкої самопрезентації з іншими учасниками. Зазвичай бейджі роздають не всім присутнім, а тільки безпосереднім учасникам. Корисно розмістити не тільки контактні дані людини, а й в якості кого вона присутня на даному заході.

Для фахівців кожної окремої категорії зазвичай розробляють власний дизайн з наявністю характерних рис, що дає можливість з першого погляду відрізнити, наприклад: технічний персонал, учасників, представників преси та організаторів.

В наші дні бейджі є одними з найпоширеніших засобів ідентифікації при комунікаціях в суспільстві, коли змушені спілкуватися люди не знайомі один з одним. Цей носій довідкової та іміджевої інформації міцно прижився і став незамінний в сфері ділового спілкування. Розробка дизайну орієнтується на головне призначення даного виробу - швидко і інформативно представляти власника бейджа. З цією метою ім'я і посаду повинні добре читатися, і візуально відповідати фірмовому стилю. За зовнішнім виглядом таких «інформаторів» можна судити про рівень заходу.

Виготовлення бейджів за індивідуальним проектом набуло широкого поширення, що дозволяє перетворити атрибут ділового життя на витвір мистецтва. У цьому наша компанія буде рада Вам допомогти!

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create