Про компанію

Ексклюзивні оригінальні речі завжди в ціні!

 

ТОВ «Техносервіс» пропонує широкий спектр послуг із виготовлення маркувально-інформаційної продукції для різних галузей промисловості, а також рекламної та сувенірної продукції:

- металеві таблички - ритуальні таблички на пам'ятники, металеві таблички, таблички на двері (Київ), попереджувальні таблички.
- металеві бейджи - виготовлення бейджів;
-
виготовлення жетонів;
- металеві візитки;
- дипломи на металі;
- виготовлення вивісок (Київ).

У виробництві компанія використовує унікальну швейцарську технологію друку на металі. Технологія Gedacolor ® - швейцарська технологія металографіки, призначена для нанесення зносостійкого зображення в структуру анодованого алюмінію.

Металлографіка Gedacolor ® (Гедаколор) - це спосіб нанесення надстійкого повнокольорового зображення на анодовані алюмінієві пластини. Дана технологія дає можливість нанести на анодований алюміній кольорові і чорно-білі зображення високої якості, що володіють, до того ж, винятковою стійкістю до механічних впливів і агресивних середовищ.

При цьому продукція - металеві бейджи, ритуальні таблички, металеві візитки, дипломи на металі, адресні таблички - володіє високою стійкістю до метеорологічних впливів, до розчинників і агресивних хімічних реагентів, до подряпин, до вандалізму-графіті, до високих температур.

Де використовують друк на металі?

В першу чергу, якісна, а головне - швидка технологія нанесення зображення на метал цікавить промисловість. Для підприємств різноманітної спрямованості друк на металі повинен бути не тільки оперативним, щоб повністю задовольняти потреби виробництва, а й володіти підвищеною зносостійкістю, мати якісне зображення з високою точністю до 10000 dpi.

Металеві таблички, металеві візитки, фото на металі, дипломи на металі, металеві бейджи, шильди, мнемосхеми - далеко не повний перелік того, що дає виробництву друк на металі за технологією Gedacolor.

Реквізити, розміщені на табличці - логотип, телефон, адреса сайту, е-мейл - додатково рекламують продукцію підприємства. Друк на металі дозволяє отримувати картинки, шрифти, словом будь-яке зображення, як великих розмірів, так і в мікро-виконанні без втрати якості. Застосування мікрошрифта дозволяє захистити продукцію від підробок.

Друк на металі незамінний при виготовленні всіляких грамот, пам'ятних і вітальних дипломів. Широка кольорова гамма і різні фактури металу дозволяють одержувати зображення потрібної якості. Такий диплом на металі або металева грамота будуть довгий час радувати власника.

Компанія Техносервіс надає послуги з нанесення алмазного і лазерного гравірування на метал.

За допомогою алмазного гравіювання можна створювати візерунки на будь-яких типах поверхонь - тиражем від одного екземпляра. Лазерне гравірування по металу забезпечує передачу найскладних малюнків, які включають тонкі елементи і прямі кути, а в результаті обробки фрезою з алмазним напиленням гравірування набуває природності і виграє на світлі.

Також фахівці компанії Техносервіс використовують метод ударно-точкового гравіювання при виготовленні промислових шильд і металічних табличок.

Друк на металі також широко використовується в рекламно-сувенірній продукції. Якісно виконані металеві візитки значно виграють у своїх «паперових» побратимів по експлуатаційних характеристиках і носять іміджевий характер. Оригінальні VIP візитки на анодованому алюмінію відразу ставлять їх власника в розряд заможних людей.

Металографіка може застосовуватися різноманітними способами, у різних галузях - від рекламної до виробничої. Диплом на металі, інформаційні металеві таблички, металеві бейджи, шильди, металеві візитки та інша маркувально-інформаційна продукція - за технологією Gedacolor можливе втілення будь-якої ідеї на металі.

Ще одним напрямком діяльності компанії Техносервіс є реалізація устаткування для фотомеханічного друку за технологією GEDACOLOR і цифрового друку на твердих поверхнях, а також витратних матеріалів для банківського обладнання (пломби, пломбіратори тощо), детекторів валют СПЕКТР, DORS, купюрорахувальних і монеторахувальних машин, пакувальників банкнот, ламп для поліграфії і спеціального призначення.

Якщо ви хочете отримати щось особливе - просто зв'яжіться з нами, і ми придумаємо, як це виконати.

 
 

Статті компанії

Як і для чого використовують бейджі?

24 грудня 2020 в 15:10
 
Як і для чого використовують бейджі?

Бейдж вже давно міцно увійшов до ділового ужитку. Бейджі набули широкого поширення і носіння їх є правилом хорошого тону. Призначення бейджа полягає в тому, що він, насамперед, допомагає ідентифікувати співробітників фірми…

 
 

Особливості лазерного та алмазного гравіювання на металі

09 грудня 2020 в 14:52
 
Особливості лазерного та алмазного гравіювання на металі

У першу чергу, якісна, а головне - швидка технологія нанесення зображення на метал цікавить промисловість. Для підприємств різноманітної спрямованості друк на металі повинен бути не тільки оперативним, щоб повністю задовольняти…

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Інформаційні таблички, шильди металеві, наклейки на машину, маркувальні бирки, тощо
(основний офіс)

03110, Україна, Київська, Київ, вул.Солом'янська, будинок 3, офіс 216
  • +38 (044) 599-30-XX

Новини компанії

Виготовлення індивідуальних шильдів за Вашим дизайном
09 грудня 2020 в 13:06

Компанія "Техносервіс" пропонує виготовлення металевих шильдів для автомобілів. Технологія Gedacolor, яка використовується для виробництва, дозволяє отримати на анодованому алюмінії практично будь-яке чорно-біле або кольорове…

 
Виготовлення приладових панелей - супер пропозиція для наших клієнтів!
24 вересня 2020 в 12:43

Часом буває так, що панель приладів починає зношуватись, фарба тріскається, і вона набуває просто не презентабельного вигляд. А дехто просто хоче замінити її на щось новеньке, яскраве, не таке як у всіх. Саме для вас, у…

 

Офіційний сайт

Техносервіс - виготовлення табличок, металеві бейджі, виготовлення жетонів, ритуальні таблички

Техносервіс - виготовлення табличок, металеві бейджі, виготовлення жетонів, ритуальні таблички

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги